مایکروسافت برای آموزش زبان چینی به میدان آمد

3,205

 

فکر می‌کنید زبان چینی را می‌دانید؛ اما هنگامی که با یک شخص چینی برخورد کنید و بخواهید به این زبان صحبت کنید، در صورت تمرین‌ نکردن، هیچ راهی برای انجام این کار وجود ندارد. اپلیکیشن ما با بهره‌گیری از تکنولوژی پردازش زبان و گفتار طبیعی قصد رفع این معضل را دارد.

یان ژیا، رهبر ارشد بخش توسعه‌ در شعبه‌ پکن واحد تحقیقات مایکروسافت

 

البته مایکروسافت به‌صورت شفاف اشاره می‌کند که این اپلیکیشن به‌هیچ عنوان نیاز به معلم را رفع نخواهد کرد و دانش‌آموزان همچنان برای فراگیری این زبان نیاز به آموزگار دارند؛ در واقع این اپلیکیشن قصد دارد نقش دستیاری را ایفا کند که کاربران را در راه یادگیری زبان چینی همراهی می‌کند. برای یادگیری بهتر، در این اپلیکیشن شاهد حضور سیستم‌ درجه‌بندی و نمره‌دهی پیشرفته‌ای هستیم که یادگیری را آکادمیک‌تر می‌کند؛ همچنین در صورت وجود اشکال در ادای کلمات، اپلیکیشن به‌صورت خودکار آن‌ها را مشخص و دوباره از کاربر برای تلفظ صحیح درخواست می‌کند.

فرقی ندارد که به‌تازگی قصد فراگیری زبان چینی دارید یا پیش‌تر تجربه‌ی یادگیری آن را داشته‌اید؛ این اپلیکیشن برای هر دو دسته‌ی کاربران ساخته شده است و شما از هم‌اکنون می‌توانید اقدام به دریافت آن از اپ‌استور اپل کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.